Strona główna » Grupy duszpasterskie » Zastęp Rycerstwa św. Michała Archanioła » Rekolekcje Anielskie w Poznaniu (7-9.07.2023 r.) - relacja

Wpisany przez Bogumiła Szlachetka OVd   
niedziela, 16 lipca 2023 r., 15:00

Rekolekcje Anielskie w Poznaniu (7-9.07.2023 r.)

W dniach od 7 do 9 lipca 2023 r. odbyły się w Poznaniu Rekolekcje Anielskie, na które przyjechało 60 osób z różnych stron Polski.

Rekolekcje poprowadził ks. Piotr Prusakiewicz CSMA.

W programie naszych rekolekcji były: msze św., konferencje, wspólne modlitwy, adoracja Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i Droga Krzyżowa (w plenerze).

Temat rekolekcji „Z Aniołami ku głębszemu poznaniu Chrystusa”, mówi nam o odniesieniu do naszego życia. Dowiedzieliśmy się, że , jeżeli jesteśmy tutaj, to nie przypadek, bo Bóg tak przygotowywał ten czas, bo chce do nas mówić i chce się z nami spotkać, i z takim nastawieniem przeżywać będziemy dni rekolekcji. Obecnie można zaobserwować falę zła, która przechodzi przez Polskę, świat i ludzkie serca, to w tym wszystkim trzeba patrzeć na świat Aniołów i św. Michała Archanioła. Rekolekcje, to czas słuchania Boga, to, co chcemy usłyszeć w każdej sytuacji naszego życia. Wiele osób się za Nas modliło i dlatego możemy oczekiwać sporej ilości łaski Bożej.

Rekolekcje to święte dni, módlmy się do Ducha Świętego, aby przyniosły dobre owoce.

Z rycerskim pozdrowieniem – „Któż jak Bóg”
Bogumiła Szlachetka OVd


Wszystkie homilie i konferencje można odsłuchać w poniżej podanych linkach.

 

Ostatnia aktualizacja: wtorek, 18 lipca 2023 r., 22:47
 

Któż jak Bóg!

Pogotowie modlitewne

Potrzebujesz modlitwy? Napisz swoją intencję, a Rycerze Świętego Michała Archanioła, za wstawiennictwem Chórów Anielskich, przedstawią ją Ojcu Niebieskiemu.


Uwaga:
w przesłanych intencjach będziemy modlić się na najbliższym spotkaniu naszego Zastępu.